POŽIČOVŇA | Ako si požičiať bike?

  • Úvod
  • POŽIČOVŇA | Ako si požičiať bike?

Najčastejšie otázky (FAQ)

- najjednoduchší spôsob je telefonické spojenie, kde Vám vieme poradiť, ako aj hneď zarezervovať vami vybraný termín na zapožičanie bicyklov.
- záloha ako aj cenník požičovného si môžete pozrieť priamo na stránke pri konkrétnom bicykli. Spravidla je záloha za 1 ks = 100 eur. Samozrejme po vrátení bicykla v pôvodnom stave sa odrátava poplatok za požičovné a zvyšok sa vracia.
- je potrebné mať so sebou občiansky preukaz nakoľko sa spisuje medzi nájomcom a prenajímateľom zmluva o zapožičaní bicykla.
- proces preberania bicyklov je dlhší a vypisuje sa zmluva, prebieha krátka inštruktáž k obsluhe bicyklov, elektrobicyklov a bezpečnostné pokyny.
- pri preberaní - započičaní bicyklov sa vždy dohodne konkrétny čas vrátenia - závisí to aj od dĺžky nájmu bicyklov . Čas a dátum vrátenia sa tiež vypĺňa v zmluve o požičaní.
- nakoľko sú elektrobicykle pomerne ťažšie ako klasické odporúčame vekovú hranicu u detí od 11 rokov. K dispozícií máme možnosť zapožičania aj sedačky.
- áno bicykle je možné doviesť na vopred dohodnuté miesto, avšak pri takejto požiadavke je potrebná telefonická konzultácia a následné odoslanie záväznej objednávky na email: info@ebike-tatry.sk
- v prípade záujmu o dopravu bicykla-ov nás kontaktujte najneskôr 1 deň vopred z dôvodu organizácie dopravy.
- ak máte záujem o prenájom autostanu alebo príslušenstva na kempovanie - najjednoduchší spôsob je telefonické spojenie , kde s vami vieme presne dohodnúť termín ako aj podmienky prenájmu, alebo nás kontaktujte mailom a my sa Vám určite ozveme.